Otrzymuj informacje ze świata g-funku

Bądź zawsze na bieżąco z aktualizacjami na stronie i nowymi inicjatywami G-funk.eu.
Wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij „zapisz się”.

10 kawałków na chilling #4

Nareszcie przyszła wiosna i mamy za sobą pierwsze dni, kiedy temperatura za oknem przekroczyła 20 stopni. Ostatnią listę kawałków na chilling mieliśmy w październiku, teraz czas uczcić nadejście wiosny! Sit back and relax!

1. Central Coast Clique – All Tha Time

Superrelaksujący track prosto od latynoskiego duetu Central Coast Clique. Sampel wykorzystany w tym kawałku to prawdziwa perełka! Dodatkowego smaku dodaje świetny głos Mary Davis z klasycznego składu The SOS Band w refrenie.

2. Rain – Cali Nights

Utwór został wyprodukowany przez utalentowanego włoskiego producenta Docc Free. Klimat tracka świetnie pasuje do jego nazwy – idealny do wieczornego chillingu na tarasie, balkonie, plaży, ławce przed blokiem czy cruisingu po mieście!

3. Foesum – Summertime

Foesum, niestety w okrojonym składzie bez DJ Glaze’a (najprawdopodobniej grupa rozpadła się) na początku tego roku wydali nowy album w Japonii – Loyalty And Respect. Pomimo braku produkcji DJ Glaze’a całość przedstawia się bardzo dobrze. Świetny followup do klasycznego już utworu The Dove Shack – Summertime In the LBC doskonale będzie się nadawał do chillingu, niezależnie od pory roku! Na tym tracku nie mogło zabraknąć Bo-Rocca!

4. S.S.O.L – Good Times

Superbujający track produkcji Docc Free. Raperów wspiera na refrenie obdarzona wspaniałym głosem Sara S! Przy tym tracku zdecydowanie obojętnie jaki dzień, czy Saturday czy Sunday, będzie to fun day!

5. Totally Insane – Bay Love

Mocna funkowa produkcja z szybką, bujającą nawijką. Kawałek prosto z małego miasta East Palo Alto. Posłuchaj tego tracka, a każdego dnia będziesz czuł to samo – Bay Love!

6. Scrooge – I Made It

Wyluzowany rap Scrooge’a w połączeniu z Tranise Swannigan równa się prawdziwy relaks! Utwór pochodzi z albumu „‚Bout My Paper” wydanego w 2001 roku. Nie tylko w latach 90. powstały najbardziej wyluzowane tracki!

7. Fatha Dom – Pimp Life

Pimpowy track prosto z Oaktown. Wyluzowany bit, wyluzowana nawijka, wyluzowany refren – czego więcej potrzeba do chillingu przy g-funku?

8. Bo-Rocc, Casual, KYO, Lil Vandal – California Sunshine

Kolejny track o kalifornijskim słońcu, na którym wokal zapewnia niezrównany Bo-Rocc. Bit zapewniony przez Docc Free. West Coast, that’s just how it goes! Ten track doskonale nadaje się, by stworzyć odrobinę kalifornijskiego klimatu w Polsce!

9. Lighter Shade of Brown – Dip Into My Ride

Lighter Shade of Brown, meksykański duet z Riverside w Kalifornii nagrali ten utwór na album „Layin’ in the Cut”. Wersja albumowa różni się od wersji teledyskowej, ale obie mają jedną cechę wspólną – brzmią bardzo relaksująco, a tylko takie tracki trafiają na listy kawałków na chilling! Dodatkowym smaczkiem jest klimatyczny kalifornijski teledysk.

10. Deezer D – Raise tha Roof

Na zakończenie potężnie bujający track od Deezera D, który jest nie tylko raperem, ale także aktorem i mówcą motywacyjnym. Utwór pochodzi z 2002 roku. Jeżeli nie skłoni Cię do podniesienia rąk w górę (raise the roof oznacza w tym wypadku podniesienie rąk w górę) to z pewnością zmotywuje Cię chociaż do bujania głową!